|  
Nacházíte se: ÚvodInformační centraInformační centrum Lázně SlatiniceSeznam článkůNový tréninkový chodník na chůzi s holemi NW

Nový tréninkový chodník na chůzi s holemi NW

Slyšeli jste již o zdraví prospěšné chůzi s holemi Nordic walking, která zapojuje 90% svalů lidského těla a chtěli byste si ji vyzkoušet? Tak neváhejte a navštivte Turistické informační centrum Slatinice. Díky dotacím z Olomouckého kraje si nyní mohou návštěvníci infocentra hole určené k chůzi nordic walking nejen vypůjčit, ale i natrénovat správnou synchronizaci rukou a nohou vyrazit si stezku "s holemi nordic walkling po slatinických pramenech".

Hole nordic walking se díky dotacím Olomoucké kraje pořídilo infocentrum roce 2016, od té doby se ji mohou návštěvníci vypůjčit. Loni byla zase zřízena stezka nordic walking po slatinických pramenech, která turisty provede po této malebném lázeňském městečku.

V letošním roce se díky dotacím z Olomoucké kraje přistoupilo k vybudování tréninkového chodníčku NW tak, aby si klienti ještě před výletem mohli vyzkoušet správnou techniku synchronizace mezi nohou a rukou, protože hodně začátečních uživatelů hole nordic walking nesprávně používá. Doufejme, že se nyní chodník osvědčí a napomůže si tak vychutnat celkový požitek ze správné chůze po této malebné hanácké krajině.

Fotogalerie

Tréninkový chodník pro chůzi s holemi Nordic wallking (Tomáš Hrazdil)

Turistické lokality

Mapa


Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA