|  
Nacházíte se: ÚvodO nás

O nás

Střední Morava - Sdružení cestovního ruchu

Sdružení je právnickým subjektem jako dobrovolné zájmové sdružení právnických osob v turistickém regionu Střední Morava Olomouckého kraje. Jeho posláním je zajistit rozvoj a koordinaci cestovního ruchu regionu vytvořením úspěšné, konkurenceschopné strategicky řízené jednotky na základě spolupráce veřejného a soukromého sektoru.

více o sdružení | Intranet


Novinky

 

Celkem novinek: 3

20.12.2018

Japonská FIT bloggerka pro individuální turismus Hitomi navštívila v rámci presstripu ve dnech 12. a 13. 9. Olomouc. Baví ji móda, krása a cestování. Provozu...


16.11.2018

Ve dnech 2.-5. 10. 2018 navštívili Střední Moravu zástupci největších rakouských CK (Ruefa Reisen a Österreichisches Verkehrsbüro) v rámkci každoroční akce spojené se školením vedoucích jednotlivých poboček a poznáváním nových destinací. Na programu měli prohlídku atraktivit historického centra Olomouce, večeři v restauraci Podkova, prohlídku hradu Bouzov a oběd v restauraci v Sobáčově. Ubytováni byli v hotelu Clarion Congress Hotel Olomouc. Akce byla pořádána ve spolupráci se ZZ agentury Czech Tourism.


08.08.2018

V Ostravě se od 26. do 28. července konalo největší mezinárodní shromáždění tvůrců internetového obsahu TBEX Europe 2018. Je to vůbec poprvé, co se tato konference světového formátu uskutečnila v zemi střední a východní Evropy. Účastníky čekal nabitý konferenční program a díky pestrým fam tripům poznali celou republiku.


 

Celkem novinek: 3

Turistické lokality

Mapa


Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA