|  
Nacházíte se: ÚvodNovinkyZážitkové lety (nejen) Olomouckým krajem

Zážitkové lety (nejen) Olomouckým krajem

Dva nerozluční kamarádi, Štěpán a Jirka, se rozhodli spojit síly a ve svém volném čase sdílet se světem svou vášeň pro dobrodružství a létání. Výsledkem jsou vyhlídkové lety Olomouckým krajem nabízející nevšední zážitky.

Vyhlídkové lety dávají jedinečnou možnost poznávat krásy nejen města Olomouce, Sv. Kopečku, Kroměříže, úžasných krajin, hradů a zámků, ale třeba i vlastního domu či míst mimo Olomoucký kraj. To vše z netradiční perspektivy, pohledem z nebe. Zájemci si mohou vybrat z již naplánovaných tras, či si sjednat trasu a délku letu dle vlastních přání, příp. takový let darovat svým blízkým ve formě dárkového poukazu.

Štěpán se stará o organizaci a celkové zabezpečení věcí ze země, Jirka poté z kokpitu letadla. Velezkušený pilot Jirka Kopal má za sebou stovky přistání v nejrůznějších podmínkách a tisíce hodin pilotování motorových letadel, větroňů, tryskáčů pro VIP klientelu, či zkušenosti s pilotováním zcela nových letadel jako testovací pilot.

Každému letu předchází předletový briefing s informacemi o trase a pilotovaném letadle. Let samotný poté probíhá na palubě českého letadla Zlín Z-43 s 210 koní pod kapotou, a kromě pilota může nést až 3 další pasažéry. Letadlo vzlétá z Olomouckého letiště v Neředíně nebo z letiště Přerov.

Pro více informací o Letem krajem můžete navštívit jejich oficiální web či facebook.

Odeslat odkaz známému

Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *
Text emailu: **
Opište číslo z obrázku: *

Odeslat odkaz

** odkaz na stránku bude k textu připojen automaticky

Facebook

Vaše komentáře

Turistické lokality

Mapa


Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA