|  
Nacházíte se: ÚvodNovinkyV olomouckém rozáriu si zagrilujete

V olomouckém rozáriu si zagrilujete

Výstaviště Flora Olomouc nabízí zájemcům dva samoobslužné grily, jeden v rozáriu a druhý v botanické zahradě. Stačí zavolat, objednat se a pracovníci Flory už nachystají vše pro vaši pohodovou grilovačku.

Dvojice samoobslužných grilů je k dispozici od května, kdy se v olomouckém rozáriu po zimní pauze otevřel rovněž stánek s občerstvením. "Rezervace grilování je opravdu jednoduchá. Stačí se dopředu ozvat telefonicky či mailem a nahlásit termín, počet osob a suroviny, ze kterých se bude grilovat. My už pak všechno na místě připravíme, a to včetně paliva na otop. Samotná příprava dobrot už ale bude na účastnících pikniku," vysvětluje Milan Špruček, vedoucí "Restaurace A", která je ve správě Výstaviště Flora Olomouc. "Platí se jen za objednané potraviny a technické zajištění grilu včetně paliva," dodal Špruček s tím, že během grilování je rozárium normálně otevřené i pro ostatní návštěvníky.

Grilované dobroty však v rozáriu můžete koupit i hotové bez nutnosti zapojit se do jejich přípravy. "Kolektiv naší restaurace griluje pro zájemce vždy v pátky a soboty odpoledne a večer. Těšit se můžete na maso, ale třeba i sýry či ryby," prozradil Milan Špruček.

Dalším vylepšením pro návštěvníky olomouckého rozária je již od začátku května nové kontejnerové sociální zařízení, které nahrazuje loňské provizorní mobilní kabinky. "Chceme tak v tomto atraktivním prostoru zvýšit komfort a kulturu pro naše návštěvníky ještě před plánovanou druhou etapou rekonstrukce rozária, jejíž součástí má být i vybudování stálého sociálního zázemí," uvedl ředitel společnosti Výstaviště Flora Olomouc Jiří Uhlíř.


Objednat grilování v rozáriu si mohou zájemci na telefonním čísle 735 799 275 nebo prostřednictvím mailové adresy restaurace@flora-ol.cz. Otevřeno je denně mimo pondělí od 9.30 do 18.00 hodin.

Odeslat odkaz známému

Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *
Text emailu: **
Opište číslo z obrázku: *

Odeslat odkaz

** odkaz na stránku bude k textu připojen automaticky

Facebook

Vaše komentáře

Turistické lokality

Mapa


Copyright © 2009 – 2018 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA