|  
Nacházíte se: ÚvodNovinkyUž jste vyzkoušeli Fit-day snídani?

Už jste vyzkoušeli Fit-day snídani?

Fit-day je v současné době největším výrobcem rostlinného proteinu v ČR. Jejich produkty se dnes vyvážejí již do osmnácti zemí světa. Manželé Molnárovi z Olomouce si začali vyrábět snídaně a svačinky původně pouze pro sebe. Cílem bylo vytvořit dostupnou, rychlou a zdravou snídani, která připraví organismus na celý den.

Veškeré Fit-day produkty jsou bez laktózy a přidaných cukrů, s vysokým obsahem proteinů a ovoce. Při výrobě jsou používány ty nejkvalitnější suroviny pěstované v Evropě.

Příprava je opravdu snadná. Stačí přidat vodu či rostlinné mléko, dvě odměrky sypkého prášku, zamíchat a chutné smoothie či proteinový nápoj jsou na světě. S přípravou palačinek nebo koláče do hrnečku je to obdobné. Porce je sytá díky velkému podílu hrachu a rýže s vysokým obsahem proteinů a čerstvého ovoce i zeleniny.

Fit-day produkty naleznete v téměř všech zdravých výživách, v centru Olomouce v kamenné prodejně Zdraví a fitness (obchodní dům Koruna) nebo přes vybrané e-shopy.

Více informací na www.fit-day.cz

Odeslat odkaz známému

Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *
Text emailu: **
Opište číslo z obrázku: *

Odeslat odkaz

** odkaz na stránku bude k textu připojen automaticky

Facebook

Vaše komentáře

Turistické lokality

Mapa


Copyright © 2009 – 2018 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA