|  
Nacházíte se: ÚvodNovinkyOlomouc ve znamení piva a vína

Olomouc ve znamení piva a vína

Návštěvníky Olomouce čeká v tomto týdnu bujarý program! Od čtvrtka 23. do soboty 25. mohou zavítat hned na dvě veliké akce plné piva, vína, hudby a zpěvu - Beerfest na Korunní pevnůstce a Olomoucké vinné slavnosti na Dolním náměstí.

Vše odstartuje již 18. ročník tradičního pivního festivalu, který letos proběhne v období 23. - 25. května. V areálu Korunní pevnůstky budou návštěvníci moci ochutnat okolo 100 značek piva počínaje klasickými "desítkami" až po nejrůznější pivní speciály z produkce více jak 43 pivovarů z ČR, regionálních pivovarů a minipivovarů. Pro návštěvníky největšího pivního festivalu v republice je také připraven bohatý doprovodný program spojený s vystoupením špiček nejen české hudební scény. Více informací k programu a vstupenkám zde.

V pátek a sobotu (24. - 25. května) pak budou moci milovníci vína navštívit Olomoucké vinné slavnosti, tentokrát konající se na Dolním náměstí (z důvodu rekonstrukce městské radnice). Svá vína a vinařství budou na olomouckém Dolním náměstí prezentovat na dvě desítky vinařství z Moravy, i několika vinařstvými ze zahraničních partnerských měst Olomouce. Po oba dva dny bude připraven bohatý doprovodný program v podobě koncertů a cimbálové muziky. Podrobnější program zde.

Odeslat odkaz známému

Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *
Text emailu: **
Opište číslo z obrázku: *

Odeslat odkaz

** odkaz na stránku bude k textu připojen automaticky

Facebook

Vaše komentáře

Turistické lokality

Mapa


Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA