|  
Nacházíte se: ÚvodNovinkyNovinky v Tvarůžkové cukrárně v Olomouci

Novinky v Tvarůžkové cukrárně v Olomouci

Olomoucká tvarůžková cukrárna v letošním roce svým zákazníkům nabídne hned několik vylepšení. Ve spolupráci s Minipivovarem Kosíř si budete moci ke slané pochoutce dát vyhlášené regionální točené pivo. Připravena budou rovněž dárková balení piva Kosíř s produkty z Olomouckých tvarůžků, která mohou být originálním suvenýrem a lahodnou vzpomínkou na Olomouc. Svůj sortiment chce v nejbližší době Tvarůžková cukrárna obohatit o praktické tvarůžkové sendviče či chlebíčky.


V cukrárně můžete ochutnat okolo 15 druhů slaných moučníků z Olomouckých tvarůžků - jediného původního českého sýru. Jedná se nejčastěji o kombinaci listového těsta s jemnou pěnou z Olomouckých tvarůžků. Moučníky můžete ochutnat také z bramborového či piškotového těsta.Tvarůžkové moučníky získali ocenění jako Regionální potravina Olomouckého kraje, Česká chuťovka či Top výrobek OK. Moučníky mají také certifikát Haná regionální produkt, který zaručuje jejich původ v regionu a při výrobě šetrnost k životnímu prostředí.

Tvarůžkové moučníky koupíte v Tvarůžkové cukrárně v Olomouci (Denisova 13) a Lošticích (z náměstí 80 kroků směrem ke kostelu).

Odeslat odkaz známému

Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *
Text emailu: **
Opište číslo z obrázku: *

Odeslat odkaz

** odkaz na stránku bude k textu připojen automaticky

Facebook

Vaše komentáře

Turistické lokality

Mapa


Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA