|  
Nacházíte se: ÚvodNovinkyLetní cyklobusy na Střední Moravě

Letní cyklobusy na Střední Moravě

Autobusoví přepravci si toto léto připravili pro cyklisty čtyři autobusové linky s možností přepravy kol.

Cyklobus Bečva, konkrétně linka 920844, vyjíždí na svoji pravidelnou trasu z Přerova přes Lipník nad Bečvou, Valašské Meziříčí a Rožnov pod Radhoštěm na československou státní hranici do Bílé, Bumbálky. Cyklobus je v provozu od 6. července do 31. srpna každou sobotu. Jízdní řád naleznete na tomto odkazu.

Loňská novinka, linka 920845 Cyklobusu Bečva, se po roce opět vrací a vyjíždí na svoji pravidelnou trasu z Přerova přes Lipník nad Bečvou a Litovel na Bouzov. Cyklobus je v provozu od 30. června do 25. srpna v neděle a státní svátky s výjimkou 6.7.2019. Jízdní řád naleznete na následujícím odkazu, a informace o samotné cyklostezce Bečva pak zde.

Další cyklobus, tentokrát spojující Prostějov a Drahanskou vrchovinu (trasa Prostějov - Plumlov - Buková - Protivanov) je v provozu od 1. května do 29. září 2019 v soboty, neděle a státem uznané svátky v rámci pravidelných spojů na linkách 780432 (jízdní řád zde) a 780434 (jízdní řád zde). Spoje, které jízdní kola přepravují jsou v jízdním řádu označeny symbolem jízdního kola.

U všech výše uvedených linek je přeprava jízdních kol zajištěna do kapacity přívěsu. Jízdenku s místenkou je možné zakoupit v předprodejní síti skupiny Arriva a na internetových stránkách jizdenky.arriva.cz (v tomto případě je nutné navolit si i jízdenku pro kolo), případně ve vozidle u řidiče autobusu.

Odeslat odkaz známému

Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *
Text emailu: **
Opište číslo z obrázku: *

Odeslat odkaz

** odkaz na stránku bude k textu připojen automaticky

Facebook

Vaše komentáře

Turistické lokality

Mapa


Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA