|  
Nacházíte se: ÚvodNovinkyKomentované prohlídky Nezvalovy Archy a děl Jiřího Davida

Komentované prohlídky Nezvalovy Archy a děl Jiřího Davida

Možnost prohlédnout si unikátní sebeobslužný hotel Nezvalova Archa, a s ním i exteriérové a interiérové instalace vizuálního umělce Jiřího Davida, mají nově kromě hostů hotelu i zájemci z řad veřejnosti.

Hotel Nezvalova Archa byl otevřen v červnu 2018 jako první sebeobslužný hotel v Olomouci a jeden z prvních v České republice. Kromě samotného fungování hotelu je unikátní i celá jeho vizuální podoba. Tu mu dal architekt David Helcel, který využil objektu původní výměníkové stanice, na kterou celou archu přistavěl. Přízemím objektu se táhnou původní armatury a další technická zařízení, které zůstala schovaná v prosklených částech podlahy. Interiér a exteriér byl poté umělecky zpracován vizuálním umělcem Jiří Davidem, který budově vtiskl svou jedinečnou vizi, a ta tak obsahuje nespočet jeho instalací.

Komentovaná prohlídka probíhá každé úterý ve 14 hod a trvá 25-40 minut. Počet míst pro prohlídku je limitován na 2-10 osob. Cena prohlídky je 70,- Kč na osobu. Prohlídka mimo stanovenou dobu je možná pouze pro organizované skupiny po dohodě na tel.: 736 532 211 nebo na manager@nezvalovaarcha.cz.

Ukázka z prohlídky umělcem Jiřím Davidem je k dispozici zde.

Odeslat odkaz známému

Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *
Text emailu: **
Opište číslo z obrázku: *

Odeslat odkaz

** odkaz na stránku bude k textu připojen automaticky

Facebook

Vaše komentáře

Turistické lokality

Mapa


Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA