|  
Nacházíte se: ÚvodNovinkyDo Litovelského Pomoraví s novým návštěvnickým pasem

Do Litovelského Pomoraví s novým návštěvnickým pasem

Návštěvníky informačního centra či domu přírody v Litovelském Pomoraví čeká spousta zajímavých informací o oblasti a návštěvnický pas skrývající odměny. Neváhejte tedy a vyražte odhalovat taje české přírody!

Agentura ochrany přírody a krajiny ČR ve spolupráci se správami národních parků připravila speciální návštěvnický pas spojený s návštěvou tzv. "domů přírody" a informačních center národních parků a chráněných krajinných oblastí.

Návštěvnické pasy mají pomoci svým držitelům poznávat hlubší souvislosti a různorodost české přírody. Domy přírody a návštěvnická střediska totiž nabízejí svým návštěvníkům expozice, ekovýchovné programy, tematické přednášky, či výstavy a projekce týkající se dané oblasti s informacemi jak a proč o přírodu pečují.

Návštěvnický pas dostanete při návštěvě kteréhokoli z uvedených návštěvnických středisek, v Olomouckém kraji to jsou konkrétně Dům přírody Litovelského Pomoraví (Skrbeňská 669/70, Horka nad Moravou) či Informační středisko CHKO Litovelské Pomoraví (Šargoun u Litovle). V těchto střediscích také dostanete do Vašeho pasu razítko. Při získání každého pátého razítka na Vás čeká malá odměna, a při získání všech razítek pak milé překvapení.

Co se týče pasu samotného, hned na prvních stranách najdou držitelé mapu České republiky s vyznačenými místy a jejich seznam. Každá stránka pasu je pak věnovaná vždy jednomu danému místu a obsahuje krátký popis a obrázek charakteristický pro danou oblast.

Více informací na odkaze.

Odeslat odkaz známému

Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *
Text emailu: **
Opište číslo z obrázku: *

Odeslat odkaz

** odkaz na stránku bude k textu připojen automaticky

Facebook

Vaše komentáře

Turistické lokality

Mapa


Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA