|  
Nacházíte se: ÚvodNovinkyAdvent v Olomouci

Advent v Olomouci

Olomoucké vánoční trhy vypukly, a návštěvníci se tak mohou těšit na třicet dní hudebního programu, kluziště zdarma i tradiční punč. Olomoucký advent patří hned po hlavní turistické sezoně k nejvyhledávanějším obdobím roku a láká stále více návštěvníků nejen z ČR, ale také ze zahraničí.

Na 120 stánků s regionálními specialitami, řemeslnými výrobky a oblíbeným punčem zaplnilo Horní i Dolní náměstí. V rámci kulturního programu se představí řada kapel a interpretů napříč žánry, k vidění budou divadelní představení a chybět nebudou ani koledy a tradiční bohoslužba na Štědrý den. Pro děti je připraven oblíbený historický kolotoč, Ježíškova pošta, Ježíškova dílna a zvonička. Na Dolním náměstí najdete vánoční zoo, betlém a především kluziště, které má být veřejnosti k dispozici až do 31. prosince.

PROGRAM vánočních trhů v Olomouci

Stále oblíbenějším cílem turistů je Olomouc v předvánočním čase také díky speciálním pobytovým balíčkům "Adventní Olomouc", které připravuje Střední Morava-Sdružení cestovního ruchu ve spolupráci s místními hoteliéry a městem Olomouc. Tematické pobytové balíčky lze objednávat v průběhu celého roku na www.olomouctravel.cz.

Odeslat odkaz známému

Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *
Text emailu: **
Opište číslo z obrázku: *

Odeslat odkaz

** odkaz na stránku bude k textu připojen automaticky

Facebook

Vaše komentáře

Turistické lokality

Mapa


Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA