|  
Nacházíte se: ÚvodNovinka sdružení

Švédské blogery okouzlila Olomouc

20.06.2019

V polovině května jsme v Olomouci přivítali švédského blogera a fotografa Alexe Waltnera (www.swedishnomad.com) a jeho partnerku, blogerku Christine Wedberg (www.christineabroad.com). Alexův blog měsíčně vykazuje na 200 tisíc unikátních návštěvníků a jeho instagramový účet sleduje přes 160 tisíc lidí. Christine má na svém Intagramu přes 95 tisíc followerů.

Jejich krátký trip v termínu 15. - 16. 5. 2019 zahrnoval večeři v Entrée, prohlídku Olomouce s delegátem a ochutnávku tvarůžků a levandulových produktů v Levandulovém bistru. Pár byl ubytován v privátním pokoji Long Story Short.

Alex s Christine Olomouc okouzlila, zajímali se o památky i gastronomii. "Velice je mrzelo, že dorazili na tak krátkou dobu. Navíc nemohli zcela docenit radnici s orlojem a kostel sv. Mořice, jelikož obě tyto významné olomoucké památky procházejí náročnou rekonstrukcí. Prý tedy do Olomouce budou muset zavítat znovu a na delší dobu.", prozradil náš delegát, Adam Králík.

Ve svém článku Alex Olomouc popisuje jako jedno z nejkrásnějších měst ČR a vyzdvihuje jeho bohaté kulturní dědictví: https://www.swedishnomad.com/things-to-do-in-olomouc/?fbclid=IwAR0vjdW36U1ANyf5uaF844sSSsejmIqOosODvk7ZLUW5y25TEcDDLi7FRlE

Děkujeme našim partnerům, kteří se na tripu podíleli:

Long Story Short Hostel & Café

Entrée restaurant

Levandulové bistro

Fotogalerie

Alex Waltner

Odeslat odkaz známému

Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *
Text emailu: **
Opište číslo z obrázku: *

Odeslat odkaz

** odkaz na stránku bude k textu připojen automaticky

Facebook

Turistické lokality

Mapa


Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA