|  
Nacházíte se: ÚvodNovinka sdružení

Finalistky Global Social Awards v Olomouci

06.06.2019

Na konci května zavítalo do Prahy na 40 influencerů z celého světa, aby se zúčastnili slavnostního předávání cen ankety Global Social Awards 2019. Do Olomouce se Sdružení podařilo nalákat 2 finalistky kategorie Rising Star: Vivien Alexy z Maďarska a indonéskou influencerku Stellu Lee.

Vivien dorazila do Olomouce z Budapeště společně s manželem, 4-měsíčním miminkem a fotografkou v neděli 26. 5. V hotelu Arigone je po příjezdu vyzvedl delegát, Adam Králík, aby je odvedl na večeři do Long Story Short a prodiskutovali společně program na další den. "Vivien se moc líbily prostory a atmosféra Long Story Short. Její fotografka pak byla doslova nadšená ze zdejší veganské nabídky, jelikož spousta podniků v evropských zemích nemá nabídku pro vegetariány, natožpak vegany, a je tak odkázána jíst celou dobu jen hranolky.", prozradil delegát. Další den pak na 2 etapy absolvovali prohlídku města, ochutnali tvarůžky a levandulové produkty. "Byla to jejich 1. návštěva ČR, byli nadšení a zvídaví. Ocenili hlavně klidnou atmosféru města a spoustu fotogenických míst, na které jsme při prohlídce narazili.", přibližuje Adam. Přestože Vivien na výhru vůbec nepomýšlela, jak se našemu delegátovi svěřila, nakonec si cenu v kategorii Rising Star přeci jen odnesla. Gratulujeme!

Po slavnostním galavečeru Global Social Awards do Olomouce přijala pozvání také Stella Lee se svou fotografkou Jessicou. "Původně plánovala Stella v Olomouci strávit pouze jednu noc a další večer pak pokračovat do Krakova. Když jsem se ale při prohlídce města zmínil o chystaném filharmonickém koncertu v kostele sv. Mořice a historickém průvodu v rámci Svátků města, rozhodla se svůj celý další program na poslední chvíli přeorganizovat. Říkala, že toto si prostě nemůže nechat ujít.", vysvětluje Adam. Kromě prohlídky města a koncertu Beethovenovy Missa solemnis si Stella užila také lokální gastronomii, ochutnávku regionálních produktů, vyhlídkový let nad Střední Moravou a pivní lázně. "Stella s Jessicou neustále fotily a natáčely videa. Bylo vidět, že si svou návštěvu zde užívají. Dokonce i tehdy, když s nimi pilot v rámci vyhlídkového letu provedl prudkou akrobatickou otočku o 180°." , usmívá se Adam.

Děkujeme našim partnerům, kteří se na tripech podíleli:

Statutární město Olomouc

Hotel & Penzion Arigone

Long Story Short Hostel & Café

Levandulové bistro v Olomouci

Entrée restaurant

Letemkrajem.cz

Hotel Theresian & Spa

Clarion Congress Hotel Olomouc

Morgan's restaurant

Fotogalerie

GLOSA 2019

Odeslat odkaz známému

Vaše jméno a příjmení: *
Váš e-mail: *
E-mail Vašeho známého: *
Text emailu: **
Opište číslo z obrázku: *

Odeslat odkaz

** odkaz na stránku bude k textu připojen automaticky

Facebook

Turistické lokality

Mapa


Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA