|  
Navštivte Střední Moravu
Zvolte kategoriiLázně & Wellness

Načerpejte energii v lázních Slatinice nebo Teplice nad Bečvou, kde oceníte vysokou kvalitu služeb a širokou nabídku lázeňských procedur. Dopřejte zážitek svým smyslům a využijte také špičkové vybavení některého z řady moderních wellness center. Odkryjte tajemství pravé relaxace, svěřte se do rukou profesionálů a vyberte si z nepřeberného množství masáží, zábalů či koupelí. Do světa smyslových požitků lákají též unikátní pivní lázně v Olomouci.


Balneocentrum Lázně Flora

Balneocentrum Lázně Flora

Olomouc

Odkryjte tajemství pravé relaxace a svěřte se do rukou profesionálů balneocentra v prostorách Hotelu Flora ***/****. Poznejte léčivou sílu masáží, přísadových koupelí a zábalových procedur. Nastartujte své tělo i mysl v relaxačním bazénu, whirlpoolu, finské sauně, aroma páře či solární louce.

Doporučujeme
Clarion Congress Hotel Olomouc ****

Clarion Congress Hotel Olomouc ****

Olomouc

Dopřejte zážitek svým smyslům a využijte špičkové vybavení hotelového wellness centra, které je otevřeno jak hotelovým hostům, tak i široké veřejnosti.

Doporučujeme
Lázně Slatinice

Lázně Slatinice

Slatinice

Lázně se nacházejí v malebném prostředí obce Slatinice a na úpatí Velkého Kosíře, na půli cesty mezi Olomoucí a Prostějovem. Můžete si vyzkoušet více než 100 procedur a masáží, unikátní léčebný pramen i výbornou kuchyni.

Doporučujeme
OMEGA centrum sportu a zdraví

OMEGA centrum sportu a zdraví

Olomouc

Centrum sportu a zdraví OMEGA poskytuje řadu volnočasových aktivit ve vysoké kvalitě na jednom místě.

Doporučujeme

Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA