|  
Navštivte Střední Moravu

Koupání

Pokud hledáte způsob pravého odpočinku a relaxace, nebo místo pro ochlazení v průběhu letních dní, jako ideální řešení se nabízí návštěva koupališť a přírodních vodních ploch. Na Střední Moravě naleznete mnoho míst, která poskytují výborné podmínky pro provozování vodních sportů a radovánek, ať již preferujete koupání v přírodním prostředí, či vodní atrakce aquaparků, které Vám nabízejí možnost koupání i v zimě a za nepříznivého počasí.

Řeky Morava a Bečva, protékající územím Střední Moravy, vytvářejí svou splavností skvělé podmínky pro vodní turistiku.Toužíte po netradičním zážitku spojeném s krásnou přírodou Střední Moravy? Pak určitě využijte možnost plavby na raftech. K dispozici máte hned několik půjčoven vodáckého vybavení, které dále nabízejí základní vodácký výcvik a speciální balíčky pro jednotlivce, skupiny, školy i firmy. Sjezd divoké řeky či klidnou plavbu můžete absolvovat také v kánoi nebo kajaku.

Aquapark Olomouc

Aquapark Olomouc

Olomouc

Aquapark nabízí celoročně rekreační bazén s proudovým kanálem, atrakcí Space-bowl (trychtýř), 123m dlouhým tobogánem sjízdným na gumových duších, širokou skluzavkou, vodními děly, vodními chrliči a bazén s masážními lehátky.

Doporučujeme
Koupaliště Loštice

Koupaliště Loštice

Loštice

Areál koupaliště se nachází v klidném prostředí na okraji města Loštice. K dispozici velký a malý bazén, plážové hřiště, asfaltové hřiště, občerstvení, Wi-Fi připojení k internetu, převlékárny a WC.

Doporučujeme
Pískovna Náklo

Pískovna Náklo

Náklo

Velké přírodní koupaliště mezi Lhotou nad Moravou a Náklem (asi 10 km od Litovle).

Doporučujeme
Plumlovská přehrada

Plumlovská přehrada

Plumlov

od 13. 8. 2018 VODA NEVHODNÁ KE KOUPÁNÍ. Největší přehrada na Střední Moravě je velmi vyhledávaným rekreačním střediskem.

Doporučujeme

Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA