|  
Navštivte Střední Moravu

Koupání

Pokud hledáte způsob pravého odpočinku a relaxace, nebo místo pro ochlazení v průběhu letních dní, jako ideální řešení se nabízí návštěva koupališť a přírodních vodních ploch. Na Střední Moravě naleznete mnoho míst, která poskytují výborné podmínky pro provozování vodních sportů a radovánek, ať již preferujete koupání v přírodním prostředí, či vodní atrakce aquaparků, které Vám nabízejí možnost koupání i v zimě a za nepříznivého počasí.

Řeky Morava a Bečva, protékající územím Střední Moravy, vytvářejí svou splavností skvělé podmínky pro vodní turistiku.Toužíte po netradičním zážitku spojeném s krásnou přírodou Střední Moravy? Pak určitě využijte možnost plavby na raftech. K dispozici máte hned několik půjčoven vodáckého vybavení, které dále nabízejí základní vodácký výcvik a speciální balíčky pro jednotlivce, skupiny, školy i firmy. Sjezd divoké řeky či klidnou plavbu můžete absolvovat také v kánoi nebo kajaku.

Aquapark Olomouc

Aquapark Olomouc

Olomouc

Aquapark nabízí celoročně rekreační bazén s proudovým kanálem, atrakcí Space-bowl (trychtýř), 123m dlouhým tobogánem sjízdným na gumových duších, širokou skluzavkou, vodními děly, vodními chrliči a bazén s masážními lehátky.

Doporučujeme
Koupaliště Loštice

Koupaliště Loštice

Loštice

Areál koupaliště se nachází v klidném prostředí na okraji města Loštice. K dispozici velký a malý bazén, plážové hřiště, asfaltové hřiště, občerstvení, Wi-Fi připojení k internetu, převlékárny a WC.

Doporučujeme
Pískovna Náklo

Pískovna Náklo

Náklo

Velké přírodní koupaliště mezi Lhotou nad Moravou a Náklem (asi 10 km od Litovle).

Doporučujeme
Plumlovská přehrada

Plumlovská přehrada

Plumlov

Největší přehrada na Střední Moravě je velmi vyhledávaným rekreačním střediskem.

Doporučujeme

Copyright © 2009 – 2018 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA