|  
Navštivte Střední Moravu

Adrenalinové sporty

Střední Morava je regionem s celou řadou rozličných možností pro využití volného času. Vyberte si z pestré škály zážitků ten svůj! Objevujte krásy regionu z koňského hřbetu či dokonce z ptačí perspektivy. Prožijte nezapomenutelné chvíle v lanovém centru, motokárové aréně, aquaparku, na bobové dráze, paintballu, ve fun parku nebo při sjezdu divoké řeky.

Exit Game Olomouc

Exit Game Olomouc

Olomouc

Zahrajte si originální hru přímo v centru Olomouce a pokuste se dostat ze zamčené místnosti pomocí týmového ducha a vynalézavosti.

Doporučujeme
Laser Arena

Laser Arena

Olomouc

Laser Arena nabízí reálnou simulaci boje. Jde o podobnou aktivitu jako paintball nebo airsoft s tím rozdílem, že zásah vůbec nebolí. Hra je obecně rychlejší a akčnější.

Doporučujeme
Lovecká chata

Lovecká chata

Horka nad Moravou

Lovecká chata je oblíbeným výletním místem se stylovou restaurací, s možností ubytování, zázemím pro nejrůznější setkání a s širokou nabídkou volnočasových aktivit.

Doporučujeme
Motokáry Olomouc

Motokáry Olomouc

Olomouc

Závodní motokárová dráha Kart areny je krytá, dvoupatrová a plná zatáček. Poskytuje tak množství prostoru pro manévrování a opravdové motokárové závodění. V letní sezoně můžete využít také venkovní dráhu za Galerií Šantovka.

Doporučujeme

Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA