TJ Milo Olomouc


Tenisové dvorce provozuje oddíl TJ Milo Olomouc. Kurty se rozkládají na dvou oddělených, od sebe však nepříliš vzdálených částí, v těsné blízkosti centra města. Celý areál čítá 22 antukových dvorců, 3 asfaltové, pevnou krytou halu s 1 a 1/2 dvorcem s umělým povrchem

Starší z obou areálů Areál I je umístěn přímo v městském ASO parku pod východní tribunou fotbalového stadionu SK Sigma. V areálu je k dispozici 7 antukových dvorců určených převážně pro klubové hraní členů oddílu, dále je v areálu komplex budov tvořených již výše zmíněnou pevnou krytou halou, zimní a letními šatnami a restaurací.

Novější Areál II je situován na opačné straně ulice Na Střelnici (dále pokračuje jako Dolní Hejčínská). Čítá 16 antukových dvorců (dvě šestice a dvojici centrálních dvorců) a tři asfaltové dvorce. Jedna šestice dvorců je vyhrazena převážně pro výkonnostní trénink družstev a jednotlivců, druhou šestici tvoří pronájmové dvorce. Ve volné kapacitě jsou dvorce určeny i pro zájemce o hraní z řad veřejnosti.

Ostatní aktivity

squash, tenis, badminton

Adresa a kontakt


Na střelnici 37
779 00 Olomouc