|  

Pobytové balíčky: Adventní Olomouc

Nacházíte se: ÚvodPobytové balíčky: Adventní Olomouc
Žádná akce v okolí 10 km
další akce v okolí


  • Pobytové balíčky po celý rok pro 2 osoby na 2 noci již od 2660 Kč (valentýnské, jarní, barokní, adventní a spousta dalších)
  • Nevybrali jste si z naší nabídky balíčků? Máte specifické požadavky? Napište nám na info@central-moravia.cz svá přání a my vám vytvoříme pobytový balíček přímo na míru!

Romantické pobyty, rodinná dovolená i jednodenní výlety.

Užijte si 3-denní adventní pobyt pro 2 v Olomouci za nejlepší ceny! Více zde…

Vánoční trhy jsou tradiční akce s neopakovatelnou atmosférou uprostřed historické Olomouce. Můžete se těšit na bohatý program s populárními skupinami všech žánrů, divadlem pro malé i velké, adventní zvyky, dobové atrakce, vyřezávaný betlém i zpívání koled. Výrobky spojené s Vánoci a zimou, bohaté občerstvení a vyhlášený punč nabídne více než osm desítek stánků.

CK Střední Morava - Sdružení cestovního ruchu pro vás po celý rok připravuje nabídku pobytových balíčků za atraktivní ceny. Vyberte si z pestré škály turistických balíčků a vydejte se na Střední Moravu za bohatou historií, odpočinkem i zážitky!

Každý balíček obsahuje ubytování na 2 noci pro 2 osoby se snídaní, parkování, wi-fi připojení k internetu a turistickou slevovou kartu Olomouc region Card. Vybrané balíčky nabízí také vstup do hotelového wellness nebo vstupenky na nejvýznamnější místní kulturní akce.

www.olomouctravel.cz

Lokalita

Zobrazit na mapě

Turistické lokality

Mapa


Copyright © 2009 – 2018 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA