|  

Penzion Myslivna

Nacházíte se: ÚvodDo přírodyVenkovský turismusPenzion Myslivna

Adresa a kontakt


Žádná akce v okolí 10 km
další akce v okolí


Olomoucko

Penzion Myslivna se nachází v obci Velký Újezd 18 km východně od Olomouce, bezprostředně u dálnice E442. V blízkosti se nacházejí lesy, které přímo vybízejí ...

Penzion Myslivna se nachází v obci Velký Újezd 18 km východně od Olomouce, bezprostředně u dálnice E442. V blízkosti se nacházejí lesy, které přímo vybízejí k turistickým vycházkám, houbaření i cykloturistice. V zimních měsících ocení milovníci zimních sportů skvělé podmínky pro lyžování.

Kromě ubytovacích kapacit disponuje penzion výbornou restaurací umisťující se v Maurerově výběru Grand Restaurant (celorepubliková nezávislá anketa nejlepších restaurací v České republice), barem, v letní sezóně i zahrádkou s krytým grilem. Restaurace se zaměřuje především na zvěřinové speciality, kromě toho je ale také součástí gastronomického regionálního projektu Ochutnejte Hanou nabízejícího tradiční hanácké pokrmy, a zájemci si mohou zakoupit i domácí produkty s sebou. Zvláštností místní kuchyně je pak příprava steaků a některých dalších potravin metodou sous-vide (potraviny se připravují ve vzduchotěsném obalu ve vodní lázni, metoda tímto způsobem umožňuje zachovat přirozenou chuť a texturu vysoce kvalitních potravin).

Penzion tak můžete využít při služebních cestách, k rekreaci s komfortním ubytováním, či k pořádání rodinných oslav, svateb, společenských večírků anebo firemních akcí. Samozřejmostí je kompletní zajištění a catering v oblasti nápojů a stravování, s exkluzivními barmany, kuchaři, číšníky atd.

Všem hostům je k dispozici bezplatné parkoviště u penzionu a wifi.

Ostatní aktivity

  • zimní sporty
  • gastronomie, gurmánská turistika
  • cykloturistika
  • houbaření
  • pěší turistika
  • kongresy, firemní akce

Lokalita

Zobrazit na mapě

Turistické lokality

Mapa


Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA