|  

Letem krajem

Nacházíte se: ÚvodZa sportemPěší turistikaLetem krajem

Adresa a kontakt


Žádná akce v okolí 10 km
další akce v okolí


Olomoucko

Vyhlídkové lety dávají jedinečnou možnost poznávat krásy nejen města Olomouce, Sv. Kopečku, Kroměříže, úžasných krajin, hradů a zámků, ale třeba i vlastního domu či míst zcela mimo Olomoucký kraj. To vše z netradiční perspektivy, pohledem z nebe.

Pokud Vás již omrzel tradiční způsob poznávání krás Olomouckého kraje, mohla by Vás zaujmout nová možnost se kterou přišli Štěpán s Jirkou, alias Letem krajem. Tito dva kamarádi začali v roce 2018 ve svém volném čase pořádat zážitkové lety po okolí.

"Jsme nerozluční parťáci a rádi přinášíme lidem netradiční a nezapomenutelné zážitky. Přemýšleli jsme, jak nabídnout lidem to, co milujeme. A tak jsme začali pořádat zážitkové lety."

Pilot Jirka již v dětství propadl letadlům, netrvalo dlouho a kromě skládání modelů začal své první krůčky na větroni, postoupil na motorová letadla, a působil jako testovací pilot nových letadel. V současnosti pak kromě zážitkových letů pilotuje tryskáče pro VIP klientelu. Štěpán se poté stará o celkovou organizaci a zabezpečení.

Vyhlídkové lety dávají jedinečnou možnost poznávat krásy nejen města Olomouce, Sv. Kopečku, Kroměříže, úžasných krajin, hradů a zámků, ale třeba i vlastního domu či míst zcela mimo Olomoucký kraj. To vše z netradiční perspektivy, pohledem z nebe. Zájemci si mohou vybrat z již naplánovaných tras, či si sjednat trasu a délku letu dle vlastních přání, příp. takový let darovat svým blízkým.

V současnosti nabízené předem naplánované trasy:

  • To nejkrásnější z Olomoucka (zámek Náměšť na Hané - hrad Bouzov - hrad Šternberk - historické centrum Olomouce)
  • Velký okruh Moravou (historické centrum Olomouce - Sv. Kopeček - hrad Helfštýn - Hostýn - Kroměříž - písečná jezera a zámek Tovačov)

Ostatní aktivity

  • prohlídka, průvodcovství
  • létání

Lokalita

Zobrazit na mapě

Turistické lokality

Mapa


Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA