|  

Turecko: Dechberoucím Kurdistánem

Nacházíte se: ÚvodAkceTurecko: Dechberoucím Kurdistánem

Zámecký klub Hranice, 21.11.2019

Cestopisná beseda s cestovatelem Michalem Štěpánkem se bude konat ve čtvrtek 21. listopadu od 18:00 hodin v Zámeckém klubu v Hranicích. Vstupné je 70 Kč.

Jedná se o audiovizuální besedu cestovatele Michala Štěpánka pod názvem "Turecko: dechberoucím Kurdistánem". Společně můžete obdivovat krásy míst, kam se nemusíte vždy sami podívat. Michal Štěpánek o tom říká: "Zatímco západ Turecka v čele s Istanbulem praská ve švech, východ země navštíví jen hrstka těch, co mají dobrodružnější povahu. Přesto a možná právě proto je pro mne oblast Tureckého Kurdistánu nefalšovaným klenotem. Divoké a liduprázdné hory zalité po celou dobu sluncem silně kontrastují s bujarým životem ve městech. Široko daleko jsme téměř jedinými Evropany. Tato oblast mě doslova uhranula nejen díky přírodním krásám, ale také výbornému jídlu a především fantastickým lidem. Přijďte si poslechnout o zážitcích s nimi, velehorách, městech, dobrém tureckém čaji, nezapomenutelné atmosféře Blízkého východu a mnoha dalších věcech." Více na www.stepynacestach.cz nebo na www.fb.com/stepynacestach/.

Adresa a kontakt

Vstupné

70 Kč

Fotogalerie

Turecko: Dechberoucím Kurdistánem (Zdroj: Foto Pixabay)

Facebook

Vaše komentáře

Mapa umístění

Turecko: Dechberoucím Kurdistánem

Turistické lokality

Mapa


Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA