|  

Prohlídka - Olomoucké legendy, pověsti a domovní znamení

Nacházíte se: ÚvodAkceProhlídka - Olomoucké legendy, pověsti a domovní znamení

Horní náměstí, Olomouc, 17.3.2019 od 13:00

Repríza prohlídkového okruhu OLOMOUCKÉ LEGENDY, POVĚSTI A DOMOVNÍ ZNAMENÍ, který se uskuteční v neděli 17. března 2019 se začátkem ve 13:00 na Horním náměstí u Caesarovy kašny. Délka programu cca 2,5 hod. s ukončením na Václavském náměstí. Zjistěte, odkud do Olomouce připlula zlatá štika, kde vyvěrá pramen živé vody, jak dopadl autor orloje, proč se ve městě zvoní poledne v 11 hodin, kde se zjevila Panna Maria nebo kde v Olomouci můžete narazit na vodníky. Dozvíte se i to, kde se říkalo U Sedmi bomb, U Velkého Herrgotta, U Zvonu nebo U Kazatelny a také kde se nachází největší domovní znamení, nebo unikátní domovní znamení zdvojené.

Na prohlídku je z důvodu limitovaného počtu míst nutná rezervace. Tu, prosím, učiňte na mailové adrese tomas.kryl@email.cz. Přihláška je automaticky považována za přijatou a platnou. Reagováno na ni bude pouze v případě překročení kapacity a odmítnutí přihlášky. Prohlídka je prezentována pomocí audiosystému.

Vstupné

80 Kč (50 Kč děti 6 - 14 let).

Facebook

Vaše komentáře

Mapa umístění

Prohlídka - Olomoucké legendy, pověsti a domovní znamení

Turistické lokality

Mapa


Copyright © 2009 – 2019 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA