|  

Pobytové balíčky

Nacházíte se: ÚvodPobytové balíčky


  • Pobytové balíčky po celý rok pro 2 osoby na 2 noci již od 2500 Kč (valentýnské, jarní, barokní, adventní a spousta dalších)
  • Nevybrali jste si z naší nabídky balíčků? Máte specifické požadavky? Napište nám na info@central-moravia.cz svá přání a my vám vytvoříme pobytový balíček přímo na míru!

Užijte si romantický pobyt, rodinnou dovolenou, wellness víkend či jednodenní výlet.

CK Střední Morava - Sdružení cestovního ruchu pro vás po celý rok připravuje nabídku pobytových balíčků za atraktivní ceny.

Vyberte si z pestré škály turistických balíčků a vydejte se na Střední Moravu za bohatou historií, odpočinkem i zážitky!

www.olomouctravel.cz

Olomouc je po Praze druhá nejrozsáhlejší památková rezervace v ČR.

V historickém centru zaujme především největší barokní sousoší ve střední Evropě a památka UNESCO - Sloup Nejsvětější Trojice, radnice s orlojem, Arcibiskupský palác, soubor barokních kašen a řada církevních památek, které dokreslují magickou atmosféru města.

Olomouc byla turistickým průvodcem Lonely Planet vyhodnocena jako nejkrásnější město ČR a byla rovněž umístěna na první místo žebříčku padesáti skrytých pokladů Evropy, které stojí za vidění.

Hrady a zámky Střední Moravy lákají návštěvníky svou nezaměnitelnou atmosférou. Bývalá šlechtická sídla Vás nechají nahlédnout do dob dávno minulých a prozradí některá ze svých tajemství.

Odkryjte tajemství pravé relaxace, svěřte se do péče profesionálů a vyberte si z nepřeberného množství masáží, zábalů či koupelí.

Proslulé olomoucké tvarůžky nebo oblíbená regionální piva Litovel a Zubr jsou nejvýraznější gastronomickou devízou regionu. Ochutnat můžete také nefiltrovaná piva a pivní speciály z produkce místních minipivovarů. TIP! Vyzkoušejte kurzy vaření lokálních specialit nebo vaření piva pod dozorem zkušeného sládka.

Žádná akce v okolí 10 km
další akce v okolí

Exportuj cíl do

Cíl zatím nikdo nehodnotil.


Turistické lokality

Mapa


Copyright © 2009 – 2017 Olomoucký kraj
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Olomouckým krajem.
Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj. Tyto stránky jsou součástí portálu ok-tourism.cz
Informace o Jeseníkách naleznete zde

Evropská unie a Evropský fond pro regionální rozvoj jsou partnery pro váš rozvoj.

Olomoucký kraj Evropská unie Regionální operační program Střední Morava Interreg IIIA